Zobrazují se příspěvky se štítkemProm. Zobrazit všechny příspěvky
Zobrazují se příspěvky se štítkemProm. Zobrazit všechny příspěvky

středa 11. května 2016

Maturitní ples po americku

Minulou sobotu jsme měli maturitní ples. Byla to událost, na kterou jsem se těšila už od začátku pobytu tady a také to byl významný mezník značící blízký konec mé cesty.
Takzvaný maturák tady je něco jiného, než co znám z domova. Je to pouze pro čtvrťáky a třeťáky, popřípadě ostatní pokud jsou pozvaní jedním ze studentů těchto ročníků a jsou mladší 21 let. Žádní další rodinní členové také nejsou zvaní.
Já jsem si to moc užila, večeře byla skvělá, stejně tomu tak bylo s tancem, který jsme měli ve starém leteckém muzeu i afterparty. Ta se pořádala v centru zábavy, kde jsme hráli bowling, jezdili jsme motokáry a soutěžili o ceny.


Boutonniere...


...& corsage. (Přeložit to neumí ani google...)


Slečny z naší skupiny.
Elin, Marianna, Martina, Marintia, Alisha, Kristie


Celá skupina.


Nějaké to šaškování nesmělo chybět!


Alisha & Kristie


Výměnní studenti: Česká Republika, Itálie, Švýcarsko, Brazílie, Hong Kong, Mexiko, Norsko





Upřímné úsměvy.


Snaha o napodobení fotky z Homecoming tance.





David (USA) & Martina


Můj doslova malý bratr.











S Elin





Moji nejlepší parťáci.














S taťkou a mamkou.


Colton s rodinou.


Takhle se jezdí na maturák v Americe, haha.


Vše nejlepší mé nejmladší sestřičce! Slavila narozeniny ve stejný den, kdy jsme měli maturitní ples, tudíž jsem prošvihla její oslavu. Anna oslavila své patnácté narozeniny.