Zobrazují se příspěvky se štítkemKansas City. Zobrazit všechny příspěvky
Zobrazují se příspěvky se štítkemKansas City. Zobrazit všechny příspěvky

úterý 5. ledna 2016

Vánoce & Silvestr

Vánoční prázdniny a Nový rok jsme strávili doma. Prázdniny nám začali už 21. prosince, tudíž jsme měli celkem neuvěřitelných 17 dní mimo školu! V sobotu 19tého jsme vyrazili na můj vytoužený výlet do IKEA v Kansas City. Americká IKEA mě zklamala svou maličkostí, ale Švédské masové kuličky to nakonec zachránily! Zbytek dne jsme zakotvili v nákupáku a na večer jsme vyrazily do centra KC a večeři v Paneria- žádná sláva, ale bylo to jediné volné místo, které jsme našli. V neděle byla ve znamení cesty domů a Niki, mé kamarádky, která u nás zůstala přes noc. Hurá, dámská jízda!
V úterý večer jsme vyrazili do Botanické zahrady, která je přes zimu vyzdobená vánočními světélky.
Na Štědrý den jsem si přivstala a připravila rodičům snídani. Skoro celý den jsme vařili večeři, francouzské hovězí po burgundsku, jelikož USA nemá tradiční vánoční pokrm, salát a český bramborový salát, na který jsem byla velice hrdá, jelikož chutnal i sestrám a celý kotel zmizel do tří dnů. Vánoční mše byla neobvykle krátká a tak jsme se pustili do večeře a po té do stolních her.
Překvapilo mě, jak dobře jsem spala. Všichni mi tvrdili, že nadšením nebudu moci usnout, ale já jsem zařezávala až do půl desáté, haha. Rozbalování dárků byla sranda. Dostala jsem víc věcí, než si zasloužím, ale udělalo mi to radost.
Na Silvestra jsem měla pár kamarádů u nás doma a i s přespáním. Skoro jsme prošvihli tu chvíli, kvůli hraní stolních her a karet.

Vánoční výzdoba Kansas City byla kouzelná.



V botanické zahradě.


Snídaně mnou ukuchtěná na Štědrý den.

V kostele a Bruce nedává pozor.. haha

Sesterská láska, aneb kdo koho umačká dřív.


Štědrovečerní večeře.. ten kapr mi už po dvou letech opravdu chybí!

Anna dostala k Vánocům postel, tak jsme ji barvily na bílo.

První "sníh" a pořádná zima!

Silvestrovká crew ve složení: Gustavo, Martina, Kristie, Manýs, Cocoa, Niki, Ramsey

Mimochodem, píšu nesmysly? Nebo se mi to jen zdá?! Mám naprosté zatmění co se týče skladby vět...

neděle 18. října 2015

Kej sí, Worlds of Fun!

Řeklo se, že vyrazíme v 8:30. Jak to určitě všichni znáte, vyrazit včas se nikdy nepovede a tento výlet nebyl vyjímkou. Tudíž o hodinu později jsme se konečně vypravili na cestu. Musím přiznat, že když takhle někam cestujeme, ve většině případů netuším co tam budeme dělat, kde budeme spát, atd. Věděla jsem, že jedeme do zábavné. ho parku. Opravdové horské dráhy, strašidelné domy, příšerná zima, chutné avšak nezdravé jídlo (jak jinak), a hodiny čekání na jakoukoliv atrakci, další nezapomenutelný zážitek. Věta, která dokonale popisuje včerejší den. Za celý den (12:00-22:00) jsme stihli !ŠEST! jízd, oběd, večeři a přehlídku strašidel. Ale každá jízda stála za ty hodiny čekání. Zjistila jsem, že mám neuvěřitelně pronikavý jekot a také, že když otevřete ústa v rychlosti 60m/h (miles/hour) budete mít poslintaný celý obličej. Ano i tak rychlé jízdy tam byly.

Poznala jsem Macaeliny rodiče.


Macaela s maminkou.

Jízda, kde jsem málem přišla o telefon, haha..






úterý 8. září 2015

Kansas City!

První prodloužený víkend je za mnou... Viva la Labour day! Strávila jsem ho s hostitelskou rodinou v Kansas City, hlavním městě státu  Missouri(což mi mi nejde do hlavy, ale budiž). Byla jsem nadšená, když mi Macaela (dále jako "máma") s Brucem (dále jako "táta") oznámili, že poletíme místo pojedeme. Což znamenalo půl hodiny letadlem místo tří hodin autem. Jak já miluji dlouhé jízdy autem! Měli jsme na plánu nákupy (tatínku nedívej se na účet, haha..), Cheesecake Factory-!ach bože ano! a baseballový zápas KC Royals proti Chicago White Sox. V Cheesecake Factory jsem se tak moc přejedla, opravdu to bolelo až jsem měla pocit, že to půjde ven, ale bylo mi moc líto toho dobrého jídla..
I přes prohru Royals jsem si zápas neuvěřitelně užila. Celou dobu jsem čekala na odpal míčku do hlediště a byla jsem připravená se pro něj i trochu porvat. Takových odpalů nebylo málo, ale všechny na druhou stranu než jsme byli my...Proč i my nemáme takového ducha jako má Amerika?!

Naše letadlová crew


 Zleva: Carinne, Anna, Marianna

Hlasité fanynky Royals



sobota 5. září 2015

Jsem přežraná..

Hlásím se aktuálně z Kansas City. Jen mě v rychlosti napadlo, pokud by někoho z Vás zajímalo co se tu děje, můžete si mě přidat na různých sociálních sítích. Mám v plánu více sdílet fotky apod. 

Snapchat: m4ri4nn4
Instagram: Mariannaavokiluh